http://www.metin2-energy.tk

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

Da3mon mia spart contul VanHell citeste te rog

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
NoExcusE
Vizitator

MesajSubiect: Da3mon mia spart contul VanHell citeste te rog   Vin Oct 08, 2010 12:18 am

[SGM]VanHell intr-o seara eram pe skype si lam bagat pe da3mon in lista la skype si el mia trimis un foldar si nu am vazut ce e si am dat acc si ala era un cod (keyloger) si mia spart contul ... S-a dar roolbeck si si am avut iar tot , schimb parola ... A doua zi vreu sa ma conectez si imi zice nume sau pass. gresit Neutral vb cu tine Van imi dai iar contu dar era gol ... acum ce fac ? m-am chinuit mult la cont am pierdut zile si nopti muncind la iteme si intra-o zi sa dus tot Neutral..... Am scris asta aici pt a vedea toti playeri ce face de3mon si sa nu luat nimk de la el ... Stiu ca nu i faci nimk ca e tovarasu tau dar sa vada toti jucatori ce pote sa faca un GM Neutral Bye metin2Energy
Sus In jos
[SGM]3Run
Admin
Admin

Data de inscriere : 15/09/2010

MesajSubiect: Re: Da3mon mia spart contul VanHell citeste te rog   Vin Oct 08, 2010 12:37 am

hai ca esti tare copile.
  • 1. ala e "ceva"
    2. a fost trimis la toati care ai aveam on pe skype
    3. antivirusul a refuzat fisierul
    4. gaseste alt vinovat daca cineva iti stia parola
    5. bft
Sus In jos
myguel1011
Membru Senio
Membru Senio

Data de inscriere : 24/09/2010
Varsta : 23
Localizare : BuCuR3sTy

MesajSubiect: Re: Da3mon mia spart contul VanHell citeste te rog   Lun Oct 11, 2010 1:27 am

Da ai si deschis exeul? daca da asta e ti-a furat contu si ti-a schimbat parola...ala chiar e un keylogger si e posibil sa il ai inca in pc asa ca ai grija si cu messu si alte conturi de metin si alt cv.Asta fac "smecheri"astia gen da3mon inainte nu era in stare de nimic pe metin si acum are cn stie ce lvl si sabie de lvl 115...Sa fim seriosi multi "smardoi" dp sv asta pe alte servere nu ar misca nimic.
Sus In jos
axynte
Membru Senio
Membru Senio

Data de inscriere : 26/09/2010
Varsta : 21
Localizare : Pe Pamant

MesajSubiect: Re: Da3mon mia spart contul VanHell citeste te rog   Lun Oct 11, 2010 3:05 am

nu mai vb voi ce nu trb da3mon nu a facut asa ceva sa ca terminati nici nu aveti ideie cu cine vb
ATATA zic..
Sus In jos
myguel1011
Membru Senio
Membru Senio

Data de inscriere : 24/09/2010
Varsta : 23
Localizare : BuCuR3sTy

MesajSubiect: Re: Da3mon mia spart contul VanHell citeste te rog   Lun Oct 11, 2010 3:23 am

Mama ma axy sa sti ca pe mn chiar ma-i speriat cu da3mon asta:)) mare smecher ce o fi asta in metin sau pe sv asta ca in metin stiu sigur ca nu are cum...daca o fi un mare smecher in realitate atunci poate ma-i impresiona:)) asa... zic ca vreu ca nu imi pasa mie de metin.Omu i-a trimis un keylogger tipu a pierdut contu... concluzia o trageti si voi usor.
Sus In jos
Veronel007

Data de inscriere : 03/10/2010

MesajSubiect: Re: Da3mon mia spart contul VanHell citeste te rog   Lun Oct 11, 2010 5:17 pm

axynte a scris:
nu mai vb voi ce nu trb da3mon nu a facut asa ceva sa ca terminati nici nu aveti ideie cu cine vb
ATATA zic..

Ma axy, asta era topic ca sa vada gm, nu sa te bagi tu sa faci puncte pe forum, macar scrie dreq corect daca tot te bagi unde nu'tu fierbe oala
Sus In jos
axynte
Membru Senio
Membru Senio

Data de inscriere : 26/09/2010
Varsta : 21
Localizare : Pe Pamant

MesajSubiect: Re: Da3mon mia spart contul VanHell citeste te rog   Lun Oct 11, 2010 6:53 pm

Veronel007 a scris:
axynte a scris:
ATATA zic..

Ma axy, asta era topic ca sa vada gm, nu sa te bagi tu sa faci puncte pe forum, macar scrie dreq corect daca tot te bagi unde nu'tu fierbe oala

bagi unde nu'tu fierbe oala nu'tu parca era nu-ti dar ce sa ii faci cu roamna asta
Eu vad ca a vazut un gm asa ca taci din gura ca puti rau de tot......
Sus In jos
[GA]VanHelsing
Admin
Admin

Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 37

MesajSubiect: Re: Da3mon mia spart contul VanHell citeste te rog   Lun Oct 11, 2010 7:16 pm

Deci haideti sa va explic cum sta treaba: nu va mai luati de da3mon ca el nu are nicio vina,si daca este cineva in metinul asta posibilo da posibil nu.NoExcuse,tata,tu daca nu stii sa ai grija de contul tau daca o fi intradevar si al tau,nu-i vina staffului.si ca sa iti explic care este treaba cu cintul tau.in ziua in care tu l-ai gasit gol,ma contactat cineva pe mess care stia perfect datele contului tau inclusiv si mailul care acest lucru nul putea sti decat eu sau tu.mi-a zis sa-i schimb parola ca cineva tot o schimba pe a lui si asta am facut.dupa ai venit tu,eu ce sa va fac fratilor.de acum mam jurat in cazuri de astea dau ban contului si nul mai dau la nimeni.deci nu va luati de lume aiurea.ceea ce tia dat tie da3mon pe skype nu are nicio legatura cu metinul de asta te asigur eu.deci pe viitor fratilor aveti grija cui dati contul sau aveti grija de parolele voastre.noi nu suntem razpunzatori pt conturile voastre
si cred ca sa spus destul deci sa evitam spamul fara rost

T.C
Sus In jos
http://metin2energy.time2forum.net
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Da3mon mia spart contul VanHell citeste te rog   Astazi la 10:05 am

Sus In jos

Da3mon mia spart contul VanHell citeste te rog
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Carte frumoasa,cinste cui te-a scris !
» Carti online / gratuite
» Poze pentru inspiratie - crosetat (6)
» Pulovere si alte creatii tricotate(vesta, bolero, jerse,...) IV
» Daca nu vizitez forumul mi se sterge contul?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
http://www.metin2-energy.tk :: Reclamatii Player :: Reclamatii Player-
Mergi direct la: